Школа-родина

/Files/images/двір школи.jpg

Школа-родина – це вже традиція, яка передається з покоління в покоління. Наші батьки – випускники школи, а їх батьки, дідусі і бабусі наших учнів, теж навчалися в 44-ій.
Школа – освітній та культурний осередок у мікрорайоні Кульбакине. Живуть у нас хороші люди, більшість із яких довгий час працювала і працює на авіаремонтному підприємстві “НАРП”.
Восени 1968 року з ініціативи військової частини 69223, нині державне підприємство «НАРП», розпочалося будівництво нової школи в мікрорайоні. Виконавець – управління капітального будівництва Військово-Морського Флоту СРСР.
Школа № 44 введена в експлуатацію 1 вересня 1970 року.
У 2015 році - 45 років нашому приміщенню та 55 років з дня заснування школи № 44 в Кульбакине.

Школа, в якій діти розвивають та реалізують свої творчі здібності

/Files/images/DSC_1200.jpg

Працюють гуртки, секції.
І як звіт роботи за рік, на базі Будинку культури у травні проводиться щорічне традиційне родинне свято “За честь школи!”.