"Є такі люди, яким не байдужі проблеми сучасної школи" - колектив школи №44 щиро дякує тепловозоремонтному заводу

Мабуть, ви неодноразово замислювалися над тим, що для вас в цьому житті є найріднішим, найдорожчим. Звичайно, насамперед, це батьки, родина. Близькими для вас є також місця, де ви проживаєте – дім, в якому мешкаєте, вулиця, по якій щодня ходять дітлахи. Усе це – наша Батьківщина.

Очевидно, ви помічали, що всі ми відрізняємося своїми поглядами, уподобаннями, вірою, умовами життя. Водночас – об'єднує те, що всі ми разом навчаємося, працюємо і відпочиваємо. Врешті, живемо в одній країні. Ми – громадяни України. Але це не означає лише проживати на її території, а передусім бути свідомими, активними і дбати про неї.

Однією з головних ланок громади є школа. Учні мріють здобути цікаву професію, займатися улюбленою справою, бути матеріально забезпеченими і жити у вільній демократичній державі. Отже, не можуть стояти осторонь життя країни. Школярам потрібно вчитися бути добрими громадянами, і в цьому їм допомагають старші наставники, яким не байдужі проблеми сучасної школи.

Серед них – колективТОВ "Николаевский тепловозоремонтный завод", який очолюєСімченко В'ячеслав Валентинович.

У листопаді минулого року представники заводу звернулися з питанням: «Чим можемо допомогти?» Як і в кожній школі – проблем багато. Одним з наболілих питань –проведення мережі Інтернет.

Вже через місяць мали доступ до всесвітньої мережі, яка поширилася у закладі за допомогою WiFi роутера.

/Files/photogallery/DSC_0209.JPG У березні заводчани стали бажаними гостями під час проведення
змагань між учителями та старшокласницями «Веселі старти».

Не обійшлося без сюрпризів та подарунків:всім учасникам - солодощі,
школі – великий плазмовий телевізор.

Крім цього виділено матеріальну допомогу на виготовлення та встановленняметалопластикових дверей, придбанняфарби для спортивного залу.

Ця підтримка – свідчення небайдужого ставлення до проблем освіти та виховання в сучасній школі.

В цьому навчальному році завдяки нашим партнерам у школі з'явилась актова зала - наша мрія впродовж декількох років

/Files/images/20151118_122327.jpg Щиро дякуємо і висловлюємо надію, що це лише успішний початок нашої співпраці, і в майбутньому ще не раз відчуємо підтримку і допомогу у справах школи.

Вам,В'ячеславе Валентиновичу, тавсьому колективу заводуми бажаємо здоров'я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін за Вашу натхненну і самовіддану працю, за непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Педагогічний, учнівський
та батьківський колективиМиколаївськоїЗОШ № 44