5 корисних сайтів для школярів та їх батьків

1. Shkola.ua

Соціальний ресурс Shkola.ua існує за підтримки Міністерства освіти. На сайті є електронна бібліотека підручників, інтерактивні онлайн-уроки, реферати, збірники розв'язків, контакти українських шкіл. Для випускників шкіл на сайті надані приклади тестових завдань і контакти українських вузів. Крім того, на порталі розміщена нормативно-правова база у сфері середньої освіти і рубрика методичної та навчальної літератури для вчителів.

2. MySchool.ua

MySchool.ua - це навчальна онлайн-сереовище для школярів, їх батьків, вчителів та керівників районних відділів освіти. Система об'єднує людей, пов'язаних зі шкільним процесом, за допомогою автоматизації документообігу шкіл, онлайн-бібліотеки з мультимедійними матеріалами для учнів, конспектів для вчителів з ​​усіх предметів, темам для всіх класів і різних SMS-сервісів. Для адміністраторів шкіл працює облік шкільних підручників, конструктор електронних тестів і тематична соціальна мережа. Доступ до системи видається директорам шкіл, які вносять в систему тільки своїх вчителів, учнів та їхніх батьків. При використанні системи MySchool.ua вчителі отримують доступ до готових конспектів більшості уроків і бібліотеки навчальних матеріалів. Також є можливість бачити в журналі виконання домашніх завдань учнями, і окремий прямий доступ до батьків за допомогою SMS або повідомлень через сайт.

3. Щоденник.ua

Shodennik.ua - це всеукраїнська освітня мережа для вчителів, учнів та їхніх батьків. Проект працює за підтримки Міністерства освіти, регіональних адміністрацій, управлінь освіти. Мета проекту - об'єднати усіх освітян, учнів та їх батьків в єдину спільноту, модернізувати навчальний процес та впровадити сучасні комп'ютерні технології в школах. Зареєструватися в освітній мережі можна тільки за умови підключення школи до проекту. Інтерфейс подібний до більшості соціальних мереж, кожен має можливість отримати прямий доступ до викладачів і учнів школи, яких можна додавати в «список друзів». У школярів є можливість отримувати розклад уроків в електронному вигляді, користуватися мультимедійною бібліотекою, словниками, перекладачами. У свою чергу, батьки можуть слідкувати за успішністю своєї дитини і навіть проводити віртуальні батьківські збори.

3. Классная оценка

«Классная оценка» — всеукраїнський освітній портал, який працює за тим же принципом, що і попередні три ресурси. Зараз на сайті є наступні сервіси: електронні щоденники, домашні завдання, розклад уроків і електронний журнал, оцінки та зауваження, які прив'язані до розкладу уроків, інформація, новини, спілкування між користувачами. Також «Класна оцінка» дозволяє створювати портали як окремих навчальних закладів, так і регіонів в цілому, з власними дизайнами і проводити дистанційне навчання, в тому числі - за допомогою відеоконференцій. Вчителі в свою чергу можуть моніторити поточну успішність учнів і планувати навчальний процес на рік вперед. Зараз до порталу підключені близько 4500 шкіл і півмільйона учнів.

Пізнаємо світ разом

1. Музеї України: фото, статті

2. Живописні міста України: інформація, фото

3. Он-лайн карти світу

4. Урядовий сайт для дітей

Кiлькiсть переглядiв: 136

Фотогалерея

МИКОЛАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 44 МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Знаменська, 2/6, м. Миколаїв, 54037

Дата останньої зміни 11 Лютого 2018

Цей сайт безкоштовний!