/Files/images/international-examinations-in-English.jpg

Підготовка до тестування

Спочатку підготуйте місце для занять:

приберіть зі столу зайві речі, зручно розташуйте необхідні підручники, допоміжні матеріали, зошити, папір, олівці.

Можна доповнити інтер'єр кімнати предметами жовтого й фіолетового кольору,

оскільки такі барви підвищують інтелектуальну активність людини.
Буває досить навіть якоїсь картинки в цих тонах.

Складіть план підготовки.

Складаючи план підготовки, чітко визначте, що саме сьогодні вивчатимете. Наприклад, не «ознайомлюся з матеріалом»,а визначте конкретний перелік розділів і тем, які повторюватимете саме сьогодні.

Почніть із найважчого —

з того розділу, який знаєте найгірше. Але якщо Вам складно приступити до роботи, можна повторити спочатку найцікавіший матеріал, а потім переходити до складнішого.

Чергуйте заняття з відпочинком,

скажімо, 40 хвилин заняття — 10 хвилин перерва. Можна в цей час помити посуд, полити квіти, зробити зарядку, прийняти душ тощо.

Не прагніть запам'ятати матеріал усього підручника.

Намагайтеся структурувати матеріал, склавши план або схему. Зробити це бажано на папері. Плани корисні ще й тим, що їх легко потім використати, щоб швидко повторити матеріал.

Виконуйте якомога більше різних надрукованих тестів із предмета.

Тренуйтеся з годинником у руках, фіксуйте час виконання тестів

Готуючись до іспитів,

ніколи не думайте, що не впораєтеся із завданнями, а, навпаки — подумки уявляйте картину тріумфу.

Відведіть один день перед іспитом, щоб ще раз повторити найскладніші теми.