ЯК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЬ...

Довгі роки плідного співробітництва та дружби пов’язують Миколаївську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 44 з шефами – ДП "Миколаївським авіаремонтним заводом "НАРП", основна робота якого пов’язана з авіацією. Тому, коли виникло питання про вибір форми і назви дитячої організації, ми з учнями вирішили одноголосно, що це буде льотно-космічна ескадрилья. І назвали її “Віраж”.

Так було створено в травні 1999 року дитячу організацію, мета
якої – розвиток в учнів організаторських та творчих здібностей, принциповості, самостійності.

Організація працює під девізом: “Щоб нікому не було погано, кожен знаходив собі справу, а справи знаходили кожного”.

Першим етапом роботи ескадрильї був Великий збір, в якому взяли участь усі учні школи. Гітара, м’яч, весела музика, жарти та сміх були супутниками всього збору. Діти отримали великий заряд емоцій на все літо.

Підсумком збори були фотогазети, плакати, стіннівки, де учні поділилися своїми враженнями від цього заходу.

На початку вересня відбулася загальношкільна учнівська конференція, на якій було обрано Раду ескадрильї, розроблені права Ради ескадрильї, обов’язки командира ескадрильї

Учні – організатори оформлення та проведення шкільних свят, конкурсів, беруть участь у складанні сценаріїв, загальношкільних свят, є членами журі в різних змаганнях, виставках, КВК, проводять ігри та конкурси для молодших школярів під час перерв; організовують операції “Чисте подвір’я”, “Зелене подвір'я”, рейди-перевірки зовнішнього вигляду учнів, відвідування.

Педагогічний і учнівський колективи працюють над розвитком учнівського самоврядування, намагаються дотримуватися таких принципів:

— тактовно, чітко роз’яснюють учням їх посильну участь в управлінні навчально-виховним процесом;

— залучення учнів до роботи в органах учнівського самоуправління;

— педагогічне керівництво колективною творчістю дітей та їх самоуправлінням;

— широке використання в практичній роботі педагогіки співпраці;

— розширення гласності в роботі органів учнівського самоуправління;

— організація індивідуальних та групових змагань, підведення підсумків і нагородження переможців;

— систематичне навчання організаторській діяльності його активу.

СКЛАД РАДИ ЛЬОТНО-КОСМІЧНОЇ ЕСКАДРИЛЬЇ «ВІРАЖ»

Командир Ради ЛКЕ «Віраж»: Єрьоміна Ю.

Заступник командира: Волкова О.

Секретар: Садова М.

Представники класних екіпажів з 6 – 11 кл.
Приходченко Є., Назаренко В., Медведєв Н.6 клас
Трешнюк А., Куть В.7 - А клас