Міський гуманітарний конкурс
"Космічні фантазії"

У жовтні 2015 року відбувся міський етап заочного гуманітарного конкурсу "Космічні фантазії".
Учні нашої школи Дишкант Кирил та Лоншаков Артем (1-А клас) посіли ІІІ місце, а Кокар Єлизавета (1-Б клас) - І місце!
Щиро вітаємо їх з перемогою та бажаємо нових звершень! Ми вами пишаємось!

ІІ етап міського КТС
"Моя країна - Україна"

Нагадуємо учням школи, що ми продовжуємо працювати над міським КТС "Моя країна - Україна".
Завдання ІІ етапу: розробити соціально-туристичну рекламу про місто чи країну (у електронному вигляді Publisher - плакату, буклету, постеру, презентаційного сладу тощо (на вибір)). Зберегти у форматі JPEG та надіслати на електронну пошту педагога-організатора.
Термін здачі: 19 лютого 2016 р.
Оголошується подяка екіпажам 3 кл. (класовод Венгер А.О), 7-Б кл.(кл.керівник Гарус Т.В.) та 9-Б кл. (кл. керівник Яценко Т.Є.), які вже надіслали свою соціально-туристичну рекламу.

Благодійна акція "Теплі речі для солдата"

Всіх учнів школи запрошуємо взяти участь у міській благодійній акції "Теплі речі для солдата" (збір теплих речей для передачі їх волонтерам в зону АТО).
Речі приймаємо до 5 лютого 2016 року (п'ятниця).

Благодійна акція

"Подаруй частинку доброти"

Запрошуємо учнів до участі в акції "Подаруй частинку доброти". Приймаються наступні речі, які не потребують ремонту, прання, прасування: іграшки, дитячий одяг та взуття, предмети дитячої гігієни (підгузки, мило, шампунь, присипки, серветки, рушники тощо), спортивний інвентар, канцелярські вироби.
Зібрані речі будуть доставлені в дитячі будинки та будинки малят, інтернатів, медичних закладів, дитячих притулків, будинків для літніх людей.
Термін здачі речей: до 24 лютого 2016 року.

Підсумки міської виставки-конкурсу іграшок та сувенірів
"Новорічні та Різдвяні фантазії"

/Files/images/20160205_081949.jpgСкорик Даніїл, учень 7-А класу Вітаємо Скорика Даніїла, учня 7-А класу, який посів І місце у міському етапі виставки-конкурсу іграшок та сувенірів "Новорічні та Різдвяні фантазії". Так тримати!

"Портрет мого класу"

12 лютого 2016 року в школі відбулася виставка творчих робіт "Портрет мого класу". 5-11 класи мали презентувати себе. Діти підійшли до завдання дуже нестандартно та креативно і показали себе як справжню родину! До вашої уваги декілька робіт наших учнів:

Галерея "Портрет мого класу"